• 21 EKİM 2018
  • SPOR
  • Yenileniyor
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyon
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkari
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • İstanbul
    • İzmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • K.Maraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
maltepe escort alanya escort kartal escort antalya escort
REKLAM REKLAM

Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası

305 defa okundu kategorisinde, 07 Tem 2018 - 19:30 tarihinde yayınlandı
Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası

ANKARA (AA) – Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası yarışları Ankara'da sona erdi. Başkent Üniversitesi ile Türkiye Bisiklet Federasyonu (TBF) tarafından ortaklaşa düzenlenen yarışlarda 9 kategoride 200 sporcu pedal çevirdi.Bağlıca Kampüsü'ndeki yarışlar; büyük erkekler, büyük kadınlar, genç erkekler, genç kadınlar, yıldız A, yıldız B, yıldız kızlar, master 30 ve master 40 kategorilerinde yapıldı. Büyük erkekler ve kadınlar 4800 metrelik, diğer kategorilerdeki sporcular ise 3600 metrelik parkurda mücadele etti.Kategorilerde ilk 10 içinde yer alan sporculara para ödülü verildi.Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası'nda ilk sırada yer alan isimler ve dereceleri şöyle:Büyük erkekler: Martin Haring / Slovakya / 01.21.52Büyük kadınlar: Esra Kürkçü / Başkent Üniversitesi / 01.35.01Genç erkekler: Süleyman Seftemel (Ferdi) / 01.17.57Genç kadınlar: Azize Bekar / Karaman Ekstrem Bisiklet / 01.11.48Yıldız A (17 yaş altı erkek): Samet Bulut / Kocaeli Brisa Spor / 00.36.10 Yıldız B (15 yaş altı erkek): Emirhan Şimşek / Çaykur Rize Spor Kulübü /00.28.56Yıldız kızlar: Funda Taşkın / Kayseri Gençlik Hizmetleri / 00.37.19 Master 30: Turgay Germen / Fiberli Antalyaspor / 01.05.11Master 40: Aşkın Çiçek / Ferdi / 01.19.33

kayseri.net.tr

Kayseri Haberleri Sitesi

Haber Editörü : Tüm Yazıları
kayseri.net.tr
Kayseri Haberleri Sitesi
Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: